• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۳/۱/۲۵
     0 دیدگاه

     آیا لاک ناخن انواع مختلفی دارد؟


      

      

     لاک ناخن مدل های گوناگونی در بازار موجود است. این در حالی است که تا چندسال اخیر اغلب لاک های ساده و براق در تنوع رنگی متفاوت داشتند. در صورتی که امروزه این محصول آرایشی پرطرفدار در نوع های مختلف توسط شرکت های آرایشی تولید شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد. درنتیجه شما می توانید با توجه به سلیقه و کارایی آن ها هر مدلی را که تمایل داشتید انتخاب کنید.

     چه نوع لاکی برای ناخن بهتر است؟ 8 نوع مختلف مانیکور که باید بدانید برای ماندگاری طولانی ترین مانیکور، سبک ژل یا اکریلیک را انتخاب کنید. لاک ناخن ژل کمتر احتمال دارد خرد شود و اکریلیک حتی قوی تر از ژل است.

     یکی از ویژگی های این محصول آرایشی آن است که خانوم ها از کودکی تا حتی میانسالی و پیری علاقه زیادی به استفاده از این محصول دارند. لوازم آرایشی مخصوص کودکان وجود ندارد و اغلب برای آن ها مضر است، اما لاک ناخن یکی از آن لوازم آرایشی به حساب می آید که برای کودکان ضرر ندارد و دخترها از کودکی به آن علاقه نشان می دهندلاک ناخن براق همان مدل های قبلی لاک را شامل می شود. یعنی یک پوشش براق با تنوع رنگی متفاوت.

     لاک ناخت مات یکی دیگر از انواع لاک است. جلوه این لاک ها مات بوده و ظاهر بسیار جذابی به دست می بخشد.

     ما در مجموعه ورگل به شناخت انواع لاک به شما کمک خواهیم کرد.

     انوع لاک ناخن که باید بدانید نوع لاکی که استفاده می کنید تاثیر زیادی روی مانیکور شما دارد.

     اکریلیک مانند لاک ناخن سنتی یا ژل در بطری نمی آید، در عوض پودری است که با یک مونومر مخلوط می شود تا مایع صمغی ایجاد شود که سفت می شود. می توان از آن برای تقویت ناخن های طبیعی یا در بالای نوک ها برای افزایش طول ناخن هایتان استفاده کرد. با برس اعمال می شود و با سفت شدن اکریلیک می توان آن را به شکل دلخواه سوهان کرد. ناخن های اکریلیک حدود دو تا سه هفته دوام می آورند و می توان آنها را یک یا دو بار قبل از نیاز به ست کاملا جدید پر کرد.

     لاک ناخن تنفسی اگر می پرسید چه نوع لاکی برای ناخن های شما بهتر است، به ما اجازه دهید به شما در جهت لاک تنفسی اشاره کنیم. به طور خلاصه، لاک تنفسی به جای ایجاد مانعی مانند اکریلیک و ژل لاک، اجازه می دهد تا اکسیژن و آب از طریق لاک شما و به ناخن های شما عبور کند. این امر باعث می شود لاک تنفسی کمتر مستعد خراشیده شدن باشد زیرا تراشه زمانی اتفاق می افتد که رطوبت و روغن مانع بین لاک و ناخن شما را مختل کنند.لاک تنفسی اجازه ورود روغن ها و رطوبت را می دهد که نه تنها به مانیکور طولانی مدت منجر می شود، بلکه ناخن های سالم تر و آبدارتر را به همراه دارد. انتظار داشته باشید لاک تنفسی شما حدود یک هفته تا 10 روز دوام بیاورد. 


     پلی ژل را به عنوان ترکیبی بین لاک اکریلیک و ژل ناخن در نظر بگیرید. این درمان ناخن به صورت تیوپی عرضه می شود، قوام ژل مانندی دارد و با برس روی ناخن های برهنه یا اکستنشن ناخن شما اعمال می شود. می توان از آن برای تراشیدن، فرم دادن، پر کردن و بلند کردن ناخن های خود استفاده کرد و با نور LED یا UV درمان می شود.بسیاری از مردم پلی ژل را دوست دارند زیرا بسیار بادوام است اما همچنان مانند ناخن های طبیعی است. در مقایسه با اکریلیک، حاوی مواد شیمیایی کمتری است، بدون بو است و یکی از طولانی ترین گزینه های پولیش است که تا سه هفته ماندگاری دارد.


     پودر دیپ نوع دیگری از خدمات تقویت ناخن است که به دلیل فرمول طولانی مدت خود شناخته شده است. بادوام است و می تواند حدود سه هفته تا یک ماه دوام بیاورد، به همین دلیل است که بسیاری از مردم آن را دوست دارند. چه برای مانیکور شیب دار به سالن بروید یا خودتان آن را در خانه انجام دهید، این روند ساده و سریع است.یک پوشش پایه روی ناخن های شما زده می شود و سپس پودر روی آن ها اعمال می شود. این روند تکرار می شود، با برس زدن پودر اضافی تا زمانی که مانیکور شما کلفت نباشد، تا زمانی که یک لایه مات از لاک باقی بمانید. برای تکمیل مانیکور دیپ خود، یک لایه پودر شفاف و یک درزگیر برای ایجاد یک روکش براق، شبیه به روکش رویی اعمال می شود. نکته خوب در مورد پودر غوطه ور این است که به نور LED نیاز ندارد و در عرض چند دقیقه خشک می شود.

     ژل ساز
      ممکن است نام ژل سازنده  را شنیده باشید.  نوع دیگری از لاک ژل با روکش قوی تر و انعطاف پذیرتر نسبت به لاک ژل معمولی است که می تواند به عنوان یک پوشش رویه یا به عنوان واسطه ای برای بلندتر کردن شکل ناخن شما استفاده شود.ژل بیلدر معمولاً در یک بطری مانند ژل لاک معمولی عرضه می شود، همچنین با نور LED خشک می شود و می توان آن را با استون خیس کرد. ژل بیلدر با اکستنشن های ژل نیز برای چسباندن ناخن به ناخن های طبیعی شما استفاده می شود.

     لاک ناخن ژل سخت
     لاک ناخن ژله ای سخت نسبت به لاک ژل روی ناخن قوی تر و سفت تر است اما به اندازه ژل سازنده قوی نیست. این در یک بطری می آید و با نور LED خشک می شود، اما نمی توان آن را با استون مانند لاک ناخن ژل یا ژل سازنده خیس کرد. ژل سخت در برابر مواد شیمیایی مقاوم تر است، بنابراین در حالی که تنها راه حذف آن سوهان کردن آن است، خوبی آن این است که می توان آن را نیز پر کرد، بنابراین هر بار که ناخن هایتان را درست می کنید، نیازی به ست جدید نخواهید داشت. ژل سخت معمولاً برای تقویت ناخن های طبیعی یا راهی برای گسترش شکل ناخن های طبیعی تان با ابزار حجاری فویل استفاده می شود.

      

      

      

      

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com.

     برچسب ها :
     لوازم آرایشی ایرانی
     برندلوازم آرایشی
     صنعت زیبائی
     لاک ژل
     ناخن
     کاشت ناخن
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم