• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۳/۲/۱
     0 دیدگاه

     انواع لاک ناخن


      

      

     لاک ناخن مدل های گوناگونی در بازار موجود است. این در حالی است که تا چندسال اخیر اغلب لاک های ساده و براق در تنوع رنگی متفاوت داشتند. در صورتی که امروزه این محصول آرایشی پرطرفدار در نوع های مختلف توسط شرکت های آرایشی تولید شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد. درنتیجه شما می توانید با توجه به سلیقه و کارایی آن ها هر مدلی را که تمایل داشتید انتخاب کنید.
     لاک ناخن (همچنین به عنوان لاک ناخن در انگلیسی بریتانیایی یا مینای ناخن نیز شناخته می شود) لاکی است که می توان آن را برای تزئین و محافظت از صفحات ناخن روی ناخن های دست یا پا استفاده کرد. این فرمول بارها مورد بازبینی قرار گرفته است تا خواص تزئینی آن را افزایش دهد، استفاده از آن برای مصرف کننده ایمن تر باشد و ترک خوردگی یا پوسته شدن را سرکوب کند. لاک ناخن از ترکیبی از یک پلیمر ارگانیک و چندین جزء دیگر تشکیل شده است که به آن رنگ و بافت می دهد.[1] لاک های ناخن در همه رنگ ها وجود دارند و نقش مهمی در مانیکور و پدیکور را دارند.

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com

     لاک ناخن در چین منشا گرفته و قدمت آن به 3000 سال قبل از میلاد برمی گردد.در حدود 600 سال قبل از میلاد، در زمان سلسله ژو، خانه سلطنتی رنگ های طلایی و نقره ای را ترجیح می داد. با این حال، قرمز و سیاه در نهایت جایگزین این رنگ های فلزی به عنوان مورد علاقه سلطنتی شدند.در طول سلسله مینگ، لاک ناخن اغلب از مخلوطی که شامل موم زنبور عسل، سفیده تخم مرغ، ژلاتین، رنگ های گیاهی و صمغ عربی بود ساخته می شد.در مصر، طبقات پایین تر از رنگ های کم رنگ لاک ناخن استفاده می کردند، در حالی که جامعه بالا ناخن های خود را به رنگ قهوه ای مایل به قرمز با حنا رنگ می کردند.فرعون های مومیایی شده نیز ناخن های خود را با حنا رنگ می کردند.

     در اروپا، فردریک اس. ان. داگلاس، هنگام سفر به یونان در سال های 1810-1812، متوجه شد که زنان یونانی ناخن های خود را به رنگ صورتی تیره رنگ می کردند، که او آن را به عنوان یک رسم باستانی می دانست. فرمول های اولیه لاک ناخن با استفاده از مواد اولیه مانند روغن اسطوخودوس، کارمین، قلع اکسید و روغن ترنج ایجاد می شدند. ناخن را تا زمانی که براق بماند. یکی از انواع محصولات پولیش که در این زمان فروخته می شد، خمیر لاک ناخن Hyglo گراف بود.

     در فرهنگ عصر ویکتوریایی عموماً زینت دادن خود با آرایش یا رنگ ناخن برای زنان نامناسب تلقی می شد، زیرا ظاهر طبیعی عفیف تر و خالص تر تلقی می شد. با این حال، در دهه 1920، زنان شروع به استفاده از رنگ در آرایش های جدید و محصولات ناخن کردند، تا حدی در اعتراض به چنین آداب و رسوم اولیه گذشته نزدیک خود. ، که شرکت آرایشی او تعدادی از اولین لاک های مدرن را تولید کرد و خود او با پوشیدن هر ناخنی که رنگ متفاوتی داشت روزنامه ها را شوکه کرد.از دهه 1920، رنگ های ناخن از مانیکور فرانسوی و قرمز استاندارد به پالت های مختلف انتخاب رنگ، که معمولاً با رنگ های لباس صنعت مد برای فصل هماهنگ می شوند، پیشرفت کردند. در دهه 1940 تمام ناخن ها رنگ شده بود. قبل از آن، برهنه گذاشتن نوک و نیمه ماه روی بستر ناخن مد بود.

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

      

     یکی از ویژگی های این محصول آرایشی آن است که خانومها از کودکی تا حتی میانسالی و پیری علاقه زیادی به استفاده از این محصول دارند. لوازم آرایشی مخصوص کودکان وجود ندارد و اغلب برای آن ها مضر است، اما لاک ناخن یکی از آن لوازم آرایشی به حساب می آید که برای کودکان ضرر ندارد و دخترها از کودکی به آن علاقه نشان می دهندلاک ناخن براق همان مدل های قبلی لاک را شامل می شود. یعنی یک پوشش براق با تنوع رنگی متفاوت.

     لاک ناخت مات یکی دیگر از انواع لاک است. جلوه این لاک ها مات بوده و ظاهر بسیار جذابی به دست می بخشد.

     ما در مجموعه ورگل به شناخت انواع لاک به شما کمک خواهیم کرد.

      

      

      

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com.

     برچسب ها :
     لوازم آرایشی ایرانی
     برندلوازم آرایشی
     آموزش آرایشگری
     صنعت زیبائی
     محصولات آرایشی و بهداشتی
     لاک ناخن
     مانیکور
     پدیکور
     کاشت ناخن
     ناخن
     لاک ژل
     ژلیش
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم