• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۳/۴/۵
     0 دیدگاه

     براشی آرایشی چیست و چه تاریخچه ای دارد؟


     تمدن های باستانی مانند مصریان و یونانیان از برس های ابتدایی ساخته شده از مواد طبیعی مانند نی و موهای حیوانات برای استفاده از لوازم آرایشی استفاده می کردند. با گذشت زمان، برس های آرایشی تکامل یافتند تا خواسته های روندهای زیبایی همیشه در حال تغییر را برآورده کنند و مواد و طرح های جدیدی را اتخاذ کنند.تاریخچه برس چیست؟در زمان های قدیم، برس ها تقریباً در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گرفتند. در چین، قلم ها در اوایل برای نوشتن شخصیت های پیچیده ساخته شدند. ویژگی این برس های نوشتاری موهای بلندشان بود. تاریخچه این نوع را می توان حداقل 6000 سال پیش دنبال کرد.

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com

     معرفی انواع براش آرایشی و کاربرد آن ها

     آیا دوست دارید یک آرایش کامل و بی نقص داشته باشید؟ آیا دوست دارید کرم پودر و کانسیلرتان خیلی طبیعی و یکدست روی پوست شما پخش شود؟ راه حل تمام این سوالات استفاده از براش های آرایشی مناسب هر میکاپ میباشد. براش های آرایشی به شما کمک می کنند یک آرایش جذاب و طبیعی انجام دهید. در این مقاله به توضیح انواع براش آرایشی پرداخته ایم.

      

     براش های آرایشی در انواع مختلف طراحی و تولید میشوند و هرکدام از آنها برای نقاط مختلف صورت کاربرد دارند.جالب است بدانید استفاده از براش های با کیفیت باعث بهتر نشان دادن آرایش شما میشود.براش های آرایشی به علت استفاده طولانی بهتر است از یک برند معتبر و با کیفیت خریداری شود.

     رس های آرایشی از چه چیزی ساخته شده اند؟

      از پلاستیک، نایلون یا سایر الیاف مصنوعی ساخته شده اند و ممکن است رنگ شوند. موهای مصنوعی اغلب با محصولات مایع و کرم استفاده می شوند، زیرا تمایل دارند محصولات را راحت تر با هم ترکیب کنند و به اندازه یک برس موی طبیعی محصول را جذب نمی کنند. 

      

     براش پودری: همانطور که از اسمش پیداست این براش برای لوازم آرایشی پودر مانند پنکیک و رژگونه و....... قابل استفاده میباشد و هر خانمی در کیف آرایشش یکی از این سبک براش ها دارد.شکل ظاهری این براش ها به این گونه است که موهایی بلند و پرپشت و نرم دارند وبه راحتی لوازم آرایشی پودری را روی صورت پخش میکنند.

     براش ابرو: برای آرایش ابرو دو نوع براش موجود است که هرکدام کار مخصوص به خودش را انجام میدهد.

     1.براش شانه زدن ابرو: این براش همانگونه که از اسمش پیداست فقط برای شانه زدن ابرو تمیز کردن ابروها هنگام اصلاح مورد استفاده قرار میگیرد.

     2. براش زاویه دار ابرو برای زدن سایه ابرو و ژل ابرو: از این براش میتوان برای پر کردن جای خالی ابرو ، ژل ابرو و سایه ابرو نیز استفاده کرد.

     براش سایه چشم : برای سایه زدن باید از انواع مخصوص آن استفاده نمایید.

     1.براش سایه سر گرد/ برای ترکیب و محو کردن سایه  استفاده میشود.

     2.براش سایه زاویه دار/ طرحی این براش به صورتی است که انتهای سر آن کج است و برای گوشه انتهایی چشم و کشیدن سایه خطی چشم استفاده میشود.

     براش کرم پودر: این براش دارای سر نرم و گرد است با موهایی نرم که به راحتی می توان کرم پودر و کانسیلر را روی پوست پخش کند.این نوع براش ها به براش های چند کاره معروف هستند به این دلیل که قابلیت استفاده برای زدن رژگونه، برنزر، هایلایتر، پودر فیکس و.... را دارند.

      

      

      

     ما در مجموعه ورگل در شناخت بهتر محصولات آرایشی و بهداشتی به شما کمک خواهیم کرد.

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com

      

     برچسب ها :
     لوازم آرایشی ایرانی
     برندلوازم آرایشی
     مراقبت از پوست
     آموزش آرایشگری
     کرم پودرها
     صنعت زیبائی
     محصولات آرایشی و بهداشتی
     کرم پودر
     گریم
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم