• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۳/۲/۸
     0 دیدگاه

     بهترین رنگ های مو برای پوست های سفید و روشن کدامند؟


      

     چه رنگی روی پوست های سفید و روشن  بهتر به نظر می رسد؟

     رنگ های پاستلی و جواهری بهترین کارایی را دارند و می توان آن ها را با چاپ ها و اکسسوری ها ست کرد تا عمق بیشتری به لباس ها بیافزاید. به جای استفاده از سایه های سفید یا بژ که می تواند پوست روشن را از بین ببرد، سعی کنید قطعات با رنگ سرد مانند سبز یشمی یا زمردی را با رنگ های گرم مانند کهربایی یا کاراملی ترکیب کنید.

     شیک ترین رنگ مو در حال حاضر کدام است؟

     وقتی صحبت از رنگ موی خوب برای پوست های سفید و روشن  می شود، اینها برترین رنگ های مرسوم هستند

     • موی قهوه ای تیره
     • موهای قهوه ای طلایی
     • موهای قهوه ای روشن
     • موهای قهوه ای شکلاتی
     • موهای بلوند پلاتینیوم
     • موی امبره
     • پاستل
     • بلوند خاکستری

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com

     هنگام انتخاب رنگ مو برای پوست های روشن چه نکاتی را باید در نظر گرفت.

     قبل از انتخاب به این فکر کنید که آیا رنگ مویی را ترجیح می دهید که رنگ پوست کم رنگ شما را تکمیل کند یا چیزی که تضاد ایجاد کند. اگر گزینه ظریف تری را انتخاب می کنید، بررسی کنید که آیا ته رنگ های گرم یا سرد دارید و سپس یک سایه روشن یا متوسط ​​با ته رنگ های مشابه پوستتان انتخاب کنید.به خاطر داشته باشید که ته رنگ موهای شما نحوه ارائه رنگ مو را تغییر می دهد. اگر ته رنگ گرمی دارید، رنگ گرم به رنگ پوست شما روشنایی می بخشد در حالی که رنگ سرد ممکن است شما را از بین ببرد. به دنبال افرادی با ته رنگ های مشابه خود باشید تا بتوانید بهترین ایده را در مورد اینکه رنگ در رنگ آمیزی شما چگونه به نظر می رسد، داشته باشید.برای چیزی دراماتیک تر، سایه ای با ته رنگ مخالف انتخاب کنید یا سایه ای عمیق و رنگدانه ای غنی را انتخاب کنید. 

     برای کمک به ادامه این مطلب در اینجا 17 رنگ مو را معرفی می کنیم که برای رنگ های پوست کم رنگ و روشن  بسیار جذاب هستند.

     1. بلوند خاکستر
     برای پوست های بسیار رنگ پریده با ته رنگ سرد، موهای بلوند خاکستری انتخابی عالی است. تن سرد این رنگ کنتراست شدیدی را در برابر پوست شما ایجاد نمی کند، به روشنایی اضافه می کند. برای داشتن ظاهری به خانه، از رنگ موی دائمی درخشش محو کننده محو کننده برتر در بلوند خاکستری استفاده کنید.

      

     2. بلوند گرم
     اگر پوست روشن گرم یا خنثی دارید، انتخاب رنگ بلوند آفتابی و گرم به ظاهر شما شادابی می بخشد. این یک راه عالی برای افزودن روشنایی به رنگ چهره شما در حالی که رنگی طبیعی به نظر می رسد است. 

      

     3. بلوند توت فرنگی
     موهای بلوند توت فرنگی ترکیبی زیبا از رنگ موی قرمز و بلوند است و رنگ های رنگ پریده پوست به خوبی آن را از بین می برد. با روبان هایی از بلوند گرم، مسی و رز، این رنگ روشن تا متوسط ​​بدون ایجاد کنتراست شدید، روشنایی و ابعاد را ارائه می دهد. برای اینکه بتوانید موهای بلوند توت فرنگی را خودتان انجام دهید، رنگ موی مراقبت سه گانه دائمی را در بلوند مایل به قرمز متوسط ​​انتخاب کنید.

     4. بلوند پلاتینیوم
     اگر قصد دارید بلوند شوید و مطمئن نیستید که کدام رنگ برای شما مناسب است، بدانید که پلاتینیوم برای رنگ های رنگ پریده پوست، سایه ای جذاب است. در حالی که ته رنگ موهای بلوند پلاتینی را می توان برای ریزش گرمتر یا سردتر دستکاری کرد، بلوند پلاتینیوم کلاسیک خنثی و بسیار روشن است که آن را در مقابل پوست رنگ پریده شما کنتراست عالی می کند.


     5. بلوند قارچی
     اگر به دنبال رنگ خاکستری دیگری هستید، موهای بلوند قارچی ترندی است که به نظر نمی رسد به این زودی ها به جایی برسد. خبر خوب این است که این قهوه ای خنثی و رنگ بلوند شما را از بین نمی برد زیرا رنگ های خاکستری روی پوست روشن جذاب هستند، در حالی که پایه متوسط ​​آن، رنگی فوق العاده در برابر پوست شما ایجاد می کند.

     6. برونده
     اگر بین موهای بلوند و قهوه ای دویده شده اید، این سایه ترکیبی را دوست خواهید داشت. بهترین ها را از هر دو دنیا با رنگ موی بروند دریافت کنید، همان طور که حدس زده اید، رنگ موی سبزه و بلوند مساوی است. رنگ کاملاً قابل تنظیم است، به این معنی که شما (و رنگ بازتان) می توانید سایه ای بیابید که کاملاً با رنگ روشن پوست  شما مطابقت داشته باشد.

     7. مس کابوی
     اگر پوست رنگ روشن یا سفید دارید، با انتخاب رنگ موی مسی یا قهوه ای نمی توانید اشتباه کنید. از آنجایی که بسیاری از مو قرمزهای طبیعی پوست روشنی دارند، رنگ های قهوه ای رنگ در رنگ های رنگ پریده عالی به نظر می رسند.


     8. شکلات تلخ
     اگر به دنبال ظاهری با کنتراست بالا هستید، نمی توانید با رنگ موی غنی و شکلاتی تیره اشتباه کنید. این سایه خنثی رنگ های گرم و سرد پوست شما را برجسته می کند و عمق آن عنصری چشمگیر به ظاهر شما می بخشد. آن را با رنگ موی چند وجهی درخشان دائمی را امتحان کنید.


     9. نقره ای
     نقره ای، مانند بلوند پلاتینیوم، برای رنگ های پوست کم رنگ فوق العاده جذاب است، زیرا بدون ایجاد تضاد شدید با رنگ پوست، رنگی درخشان به مو می دهد. برای استفاده از تارهای نقره ای، رنگ موی چند وجهی درخشان و دائمی را با رنگ نقره ای دودی انتخاب کنید.

     10. صورتی پاستلی
     اگر می خواهید کمی سرگرم شوید و با رنگ موی پر جنب و جوش بازی کنید، رنگ های پاستلی در رنگ های پوست روشن  بسیارخیره کننده وزیبا به نظر می رسند. موهای صورتی مدتی است که مرسوم شده است و صورتی پاستلی بهترین سایه برای رنگ صورتی است که اگر پوست روشنی دارید. آن را با رنگ موی دائمی در رژگونه گلگون امتحان کنید.


     11. آبی پاستلی
     وقتی صحبت از پاستل شد، آبی پاستلی روی پوست روشن نیز زیبا به نظر می رسد. ته رنگ های سرد و یخی به زیبایی پوست کم رنگ را تکمیل می کند و سایه روشن آبی راهی عالی برای بازی با رنگ بدون اینکه خیلی سرزنده باشد.


     12. بلوند گندمی
     بلوند گندمی ترکیبی زیبا از رنگ های طلایی و خاکستری است که به موهای شما بعد درخشان و رنگی روشن می بخشد. به لطف ترکیبی از رنگ ها، برای پوست رنگ پریده فوق العاده ای است زیرا شما را شسته و خیلی گرم به نظر نمی رسد. 

      

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com


     اگر می خواهید از رنگ پوست سفید وروشن  خود به عنوان یک بوم برای انجام کاری روشن و جسورانه استفاده کنید، در اینجا پنج رنگ وجود دارد که دقیقاً این کار را ارائه می دهند.


     1. زغال نقره
     سایه زغالی دودی دارای عناصر نقره ای، خاکستری و بنفش است تا پوست رنگ روشن شما را به طور جدی صاف کند. تا زمانی که نقره ای یا خاکستری باشد، رنگ آن کمی عمیق تر و غنی تر است. برای به دست آوردن ترکیبی عالی از رنگ ها به یک رنگ شناس حرفه ای مراجعه کنید.


     2. فوشیا
     صورتی فوشیا به راحتی رنگ سال است، بنابراین، چرا رنگ قدرتمندی را که در سراسر رشته های شما وجود دارد استفاده نکنید؟ رنگ موی دائمی درخشان چند وجهی در فوشیا-چا رنگ صورتی تیره پر جنب و جوش است که فوراً توجه شما را به خود جلب می کند - برای همه رنگ های پوست واقعاً عالی است.

      

     3. رنگین کمان
     جسورتر از یک سر موی رنگین کمانی رنگین کمانی نیست. اگر این راهی است که می خواهید برای پوست رنگ روشن  خود در پیش بگیرید، ابتدا آن را با اسپری رنگ موی موقت یک روزه آرایش مو امتحان کنید. این رنگ تا شامپوی بعدی شما ماندگاری دارد تا بتوانید قبل از انجام دادن تصمیم بگیرید که آیا آن را دوست دارید یا نه. اگر این کار را انجام دادید، به سالن بروید تا ترکیب بی شاخه رنگین کمانی را به دست آورید – یک رنگ کار حرفه ای  مطمئن می شود که رنگ ها با هم ترکیب نمی شوند، که در واقع یک سایه خاکستری یا قهوه ای تیره ایجاد می کند.

      

     4. یاس بنفش
     یاس بنفش رنگی شیک و شیک است که روی همه رنگ های پوست، به ویژه رنگ های رنگ روشن و سفید ، خیره کننده است. از آنجایی که یاسی و پوست رنگ پریده هر دو روشن هستند، رنگ یاس بنفش بدون اینکه ظاهر شما را تحت تأثیر قرار دهد، رنگی یخی به شما می دهد.


     5. جین آبی
     شلوار جین برای هر مناسبتی کار می کند، زیرا رنگ آبی مشخص آنها بسیار متنوع است، بنابراین با این استدلال، چرا موهای آبی جین را انتخاب نکنید؟

      

      

      

     ما در مجموعه ورگل به شناخت انواع رنگ مو برای پوست های سفید وروشن به شما کمک خواهیم کرد.

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com


      

      

      

      

      

      

      

      

      

     برچسب ها :
     موی صاف
     رنگ مو
     مراقبت ازمو
     کراتینه
     صنعت زیبائی
     آموزش آرایشگری
     محصولات آرایشی و بهداشتی
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم