• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۳/۴/۵
     0 دیدگاه

     تاریخچه برند آرایشی لورال


      

     لورال یکی از بزرگترین کمپانی های فرانسوی ، بزرگترین کارخانه تولید محصولات آرایشی و عطر بحساب می آید.که زیر شاخه های آن شامل برندهای شناخته شده گارنیر،ویچی ، لنکوم میباشند. بیش از یک قرن از فعالیت این برند معتبر میگذرد و با توجه به اینکه بالاترین بودجه ها برای تحقیقات خود استفاده میکند ،صاحب بزرگترین لابراتوار آرایشی و بهداشتی جهان است. در سال 1907 یک دارو ساز جوان بنام اوژن شولر شبانه شروع به تهیه رنگ مو در آشپزخانه خود کرد و روز بعد رنگ ها را بنام ارول به آرایشگاها میفروخت.البته در آن زمان اولین رنگ موی تولید شده در بازار نبود اما قطعا بهترین رنگ موی تولید شده در آن سالها بوده است.

      

     در دهه شصت، با الهام از بریژیت باردو، موهای بلند به ترند روز تبدیل شد.تحت رهبری دال، این شرکت درآن دوره  محصولاتی را نوآوری کرد که نتایجی را که زنان می خواستند بدون به خطر انداختن سلامتی شان ارائه می داد. راه اندازی برند رنگ موی خانگی  در دهه 1970 نقطه عطفی را با ایجاد شعار جهانی این برند به نام «زیرا من ارزشش را دارم» رقم زد. اولین پیام تبلیغاتی برای برجسته کردن اهمیت عزت نفس.از آنجایی که زنان بیشتری در دهه هشتاد به ایفای نقش در حوزه عمومی و محل کار ادامه دادند، لورآل پاریس به آنها محصولات آرایشی و مراقبت از پوست را پیشنهاد داد تا به آنها کمک کند با احساس خوبی نسبت به خود با دنیا روبرو شوند و جوان بمانند.

      

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com

      

     محصولات دیگر لورال مانند ژل حالت دهنده مو، کرم نرم کننده و آبرسان و کرم ضد چروک و ضد پیری یکی پس از دیگری وارد بازار بزرگ لوازم آرایشی شدند و برندهای دیگری را به زیر مجموعه خود اضاف کردند که عرصه رقابت را برای دیگر برندها سخت تر کردند.در دهه 50 میلادی برند لورئال با چهره مرلین مونرو و بریجیت رنگ دیگری بخود گرفت.محصولات دیگر لورال و برند های زیر مجموعه آن همگی ارائه دهنده بهترین کیفیت لوازم آرایشی و بهداشتی دنیا هستند و همیشه بهترین محصولات مراقبتی پوست را به بازار ارائه میدهند.در سال 2001 این کمپانی برند کلراما را از شرکت رولون خریداری کرد تا گامی دیگر در جهت موفقیت های بیشترش بر دارد.در این سال نیز این کمپانی تمرکز بیشتری روی محصولات مراقبتی پوست خود ارائه داد.در سال 2005 موسسه تحقیقاتی بزرگی در چین به مجموعه تحقیقاتی های این کمپانی اضافه گردید.

      

     علاوه بر آنچه گفته شد این کمپانی با شرکت در فعالیت های بشر دوستانه ای همچون حمایت از زنان و پایبندی به اصول اخلاقی توانست چهره ای ماندگار از خود در ذهن مشتریانش ثبت کند.محصولات دیجیتالی این کمپانی مانند محصولی که برای میزان بررسی  آسیب های پوستی در نتیجه اشعه های مضر آفتاب ساخته شده است. این کمپانی کار خود را با صادرات رنگ موی خود ادامه داد و محصولاتش را به کشورهایی مانند اتریش، هلند، انگلستان، ایتالیا، آمریکا و… صادر کرد. درحال حاضر، برند لورآل صاحب 36برند معروف است، ازجمله جورجیو آلمانی، دیزل و… هم اکنون محصولات این برند در 5قاره و 130کشور به فروش رسیده و 89هزار کارمند در استخدامش هستند.  

     ما در مجموعه ورگل در شناخت بهتر محصولات آرایشی وبهداشتی به شما کمک خواهیم کرد.

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com

     برچسب ها :
     برندلوازم آرایشی
     رنگ مو
     مراقبت از پوست
     محصولات آرایشی و بهداشتی
     سالن زیبائی
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم