• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط کاربر مهمان در ۱۴۰۲/۹/۱۳
     0 دیدگاه

     تاریخچه برند آرایشی نارس


     تاریخچه برند آرایشی نارس

     یکی از معروفترین برند های فرانسوی موجود در بازار برند آرایشی بهداشتی نارس میباشد.داستان تاسیس این برند از فردی بنام فرانسوا نارسو آغاز گردید.فرانسوا یک هنرمند عکاس بود که از کودکی با توجه به شغل مادرش به مد و فشن علاقه مند شد. علاقه فرانسیس نارس به رنگ و مدرنیته و سبک مدرنی که در کارش ارائه می داد، باعث شده که به سرعت به موفقیت های زیادی دست یابد.سرانجام در سال 1994 به تاسیس برند خودش پرداخت.هدف از تاسیس این برند زیبا سازی افراد بوده است.این برند در اولین مرحله تولید با خط لب های 12 گانه کار خود را شروع کرد.استقبال مصرف کنندگان از محصولاتش باعث فعالیت های بیشتر این محصول گردید.بطوریکه امروزه یکی از برندهای محبوب مصرف کنندگان آرایشی در سطح دنیا بحساب می آید.این برند بعد از شروع فعالیتش توسط کمپانی معروف شیسیدو خریداری شد که پس از آن بعنوان یک زیر مجموعه موفق و تحت لیسانس برند شیسیدو به فعالیت خود ادامه داد.فرانسوا نیز بعنوان مدیر هنری ، عکاس داخلی و مسئول طراحی تبلیغات با این برند همکاری مینماید.

     برند نارس یکی از برندهای لوکس دنیا است که محصولاتش را از مواد اولیه با کیفیت و فرمولاسیون ایمن تولید میکند.علاوه بر کیفیت بسیار بالایی که دارد ،مطابق با جدید ترین ترند روز طراحی و تولید میکند. مسئولان این برند تلاش می کنند تا با شناخت نیاز مصرف کنندگان، محصولاتی که کاملا نوآورانه و کاربردی هستند را ارائه دهد. شعار این کمپانی این است که "آرایش یک نقاب نیست، بلکه باید از طریق آن بدرخشید!" بنابراین با تاکید بر این که آرایش برای این است که خود واقعیتان بوده و زیبایی طبیعی خود را تقویت کنید.نارس تلاش میکند از طریق همکاری با خرده فروش های بیشتر ، امکان دسترسی افراد به همه محصولات را قابل دسترس تر کند. از طرفی دیگر این برند در حوالی سال 2017 اعلام کرده که با تست و آزمایش محصولات بر روی حیوانات مگر در مواردی که طبق قانون الزام شود، مخالفت می نماید.

     محصولات تولید شده برند نارس تنوع بالایی دارند.این برند همچنین در زمینه محصولات پوستی فعالیت میکند. اما محصولات مراقبت پوستی آن با وجود این که تنوع بالایی ندارند، از کیفیت و اثربخشی فوق العاده ای برخوردار هستند.تنوع محصولات این برند بقدری بالاست که به خانمها در حق انتخابشان جرات بیشتری می دهد. این برند انواع لوازم آرایش چشم، صورت و لب از قبیل کرم پودر، کانسیلر، رژ لب های جامد و مایع، رژ گونه، برنزر، هایلایتر، پنکیک، مداد لب، پرایمر، سایه چشم، ریمل، خط چشم، لوازم آرایشی ابرو و مژه مصنوعی و همچنین ابزارهای آرایشی مانند انواع براش ها، مداد تراش و ... را تولید می کند.

       

     ما در مجموعه ورگل در شناخت بهتر محصولات آرایشی به شما کمک خواهیم کرد.

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com.

     برچسب ها :
     صنعت زیبائی
     محصولات آرایشی و بهداشتی
     لوازم آرایشلوازم آرایشی قدیمی
     ریمل-سالن آرایش وزیبایی-ورگل
     کاربر مهمان
     (نویسنده)
     کاربر مهمان

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم