• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۳/۱/۲۹
     0 دیدگاه

     راههای موثر جهت جوانسازی پوست


      

     آسیب هایی که گاها باعث مشکلات پوستی شود ، می تواند انگیزه ای برای جوانسازی پوستمان ایجاد کند.در این مقاله با برخی از راههای جوانسازی پوست آشنا میشویم.

     بهترین درمان برای جوانسازی پوست چیست؟ لایه برداری با لیزر، لایه برداری مکانیکی، لایه برداری شیمیایی و محصولات تزریقی می تواند ظاهر خطوط و چین و چروک های کل صورت یا مواردی را که در نواحی خاصی از صورت ایجاد می شودرا مانند لب بالایی و اطراف چشم بهبود ببخشد.سریع ترین راه برای لایه برداری مجدد پوست چیست؟ درمان های بازسازی کننده پوست | ABCS درم ابریژن. درم ابریژن یک روش مکانیکی قوی تر از میکرودرم ابریژن است. در طول درمان، جراح زیبایی از ابزار یا تیغه ای که به سرعت می چرخد ​​استفاده می کند تا دقیقاً پوست را از ناحیه تحت درمان لایه به لایه تا عمق مورد نظر جدا کند.

     چگونه واقعاً جوان می شوید؟
     تنفس عمیق
     ورزش

     نوشیدن زیاد آب
     زمانی استراحت کنید که بدن یا ذهنتان به شما می گوید که خسته است.

     آیا می توان پوست را جوان کرد؟ چگونه روش های جوانسازی صورت می تواند پیری پوست را بهبود بخشد ... شما می توانید چهره پیری را به روش های مختلف، هم به صورت غیرجراحی و هم از طریق جراحی، بهبود بخشید. برخی از رایج ترین اهداف برای جوانسازی صورت عبارتند از: بازگرداندن حجم و کانتور صورت. کاهش ظاهر چین و چروک و گودی زیر چشم.
      

     1.کربوکسی تراپی

     به روش درمانی گفته میشود که با استفاده از دستگاه مخصوص و تزریق کربن دی اکسید به زیر پوست انجام می شود. در درمان سلولیت ، گودی زیر چشم، از بین بردن چین و چروک ها و ترک های پوستی (در اثر کشش) کاربرد دارد.

     2. میکرونیدلینگ

      در این روش با سوزن های بسیار ریز در پوست زخم های ریزی ایجاد می کنند.که این زخم ها منجر به تولید کلاژن شده  و درنهایت ایجاد بافت پوستی سالم تر می شود. این روش در ترمیم مشکلاتی نظیر جای جوش و آکنه، ریزش مو، ترک های پوستی، آفتاب سوختگی، چین و چروک ها، زخم ها و لکه های پوستی کاربرد دارد.

     3.هایفو تراپی

     روشی برای لیفت صورت است که جایگزین جراحی  شده و برای جوانسازی پوست کاربرد دارد.در هایفوتراپی از امواج فراصوت برای افزایش تولید کلاژن و محکم تر شدن بافت پوست استفاده می شود. دستگاه هایفوتراپی لایه های زیرین پوست را هدف قرار می دهد. تاباندن امواج فراصوت منجر به گرم شدن بافت پوست می شود. وقتی دمای بافت به میزان معینی بالا برود، به عنوان آسیب شناسایی می شود و سلول های پوست برای مقابله با این آسیب تولید کلاژن را افزایش می دهند.

     ما در مجموعه ورگل به شناخت شما در راههای موثر جهت جوانسازی پوست کمک خواهیم کرد.

      

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com.

     برچسب ها :
     مراقبت از پوست
     لوازم آرایشی ایرانی
     پوست صورت
     پوست
     صنعت زیبائی
     محصولات آرایشی و بهداشتی
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم