• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۳/۱/۲۸
     0 دیدگاه

     سایه چشم کرمی


      

     سایه های کرمی از آن جایی که براقیت بیشتری به پلک ها می بخشند، معمولا برای پوست های چرب مناسب نیستند. اما برای خانم هایی که پوست خشک و حساس دارند، گزینه بسیار خوبی هستند. ویژگی که سایه های کرمی را در میان انواع سایه چشم برجسته کرده، دوام خوب آن هاست.

     چه کسانی باید از سایه چشم کرم استفاده کنند؟ مناسب برای پوست های خشک و حساس و همچنین برای افرادی که دارای چین و چروک دور چشم هستند. بهترین برای انواع پوست های متوسط ​​تا چرب. بهتر است سایه چشم کرم را با انگشت خود بزنید. آغشته کردن انگشتان به سایه چشم کرم باعث می شود ترکیب و اعمال آن آسان تر شود. این سایه ها آنقدر دوام خوبی دارند که تا آن ها را پاک نکنیم، روی پوست مان تکان نمی خورند. با این حساب اگر برای مدت طولانی می خواهید، آرایش داشته باشید و در کنار آن تا پایان سایه چشم تان مرتب باشد، پیشنهاد ما استفاده از سایه های کرمی موجود در بازار است.

     آیا سایه چشم کرم برای چشم های مسن بهتر است؟
     بهترین نکات سایه چشم برای چشم های بالغ همانطور که اشاره کردیم، بهترین سایه چشم برای چشم های بالغ، فرمول های کرمی است، زیرا در خطوط ریز قرار نمی گیرند. با این حال، ایده خوبی است که محصولات کرم را با فرمول پودری تنظیم کنید تا از هرگونه انتقال جلوگیری شود. با استفاده از یک سایه چشم مات می توانید این کار را هم برای خط چشم و هم برای خط چشم خود انجام دهید.سایه های کرمی که تنوع رنگی کمی دارند  و به اندازه سایه پودری زیاد نیست و به صورت تکی به فروش می رسد. البته شما می توانید، دو یا چند رنگ از آن را مخلوط کنید تا به رنگ دلخواهتان برسید.

     استفاده از سایه چشم کرم چه ضرری دارد؟
     برخی از سایه های کرمی تمام روز روی چشم دوام نمی آورند. چون کرم هستند، احتمال چروک شدن و جابجایی آنها بیشتر است. برای جلوگیری از این امر، مطمئن شوید که از یک پرایمر خوب سایه چشم برای نگه داشتن آنها در جای خود استفاده می کنید.

      

      

     ما در مجموعه ورگل به شناخت محصولات آرایشی به شما کمک خواهیم کرد.

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com.

     برچسب ها :
     سایه چشم
     کرم پودرها
     صنعت زیبائی
     کرم پودر پخش انواع کرم پودر
     میکاپ خوب
     میکاپ فشن
     لوازم آرایش
     آموزش آرایشگری
     مراقبت از پوست
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم