• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۳/۴/۴
     0 دیدگاه

     عوارض استفاده از محصولات آرایشی بی کیفیت و نامرغوب


      

     این روزها آرایش کردن بین دختران و زنان رواج گسترده ای پیدا کرده است.دختران از سن 13 سال به بالا تایم زیادی را مقابل آیینه برای آرایش کردن می گذرانند ، غافل از اینکه متخصصان پوست هشدارهای لازم نسبت به استفاده زیاد از لوازم آرایشی را بارها داده اند.متخصصان پوست میگویند متاسفانه اغلب خانوم ها بدون توجه به نوع پوستشان از هر لوازم آرایشی استفاده می کنند.به گفته متخصصان استفاده از مواد آرایشی چرب باعث بسته شدن منافذ پوست شده و جوش های سر سیاه روی پوست ظاهر میشوند.

      

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com

      

     محصولات خطرناک مورد استفاده در لوازم آرایشی توسط زنان و دختران 

      

     1.پارابن

     اگر از طرفداران محصولات طبیعی باشید و به دوری از مضرات لوازم آرایشی آگاه هستید.می دانید که این ماده شیمیایی معمولاً در پماد، لوسیون، کرم و دئودورانت یافت می شود.به راحتی در پوست جذب میشود و با تومور پستانی مرتبط است.

     2. دی بوتیل فتالات

      این ماده پلاستیسایزر است که در ساخت محصولات ناخن مورد استفاده قرار میگیرد.اعتقاد بر این است که این ماده در سیستم غدد درون ریز و سیستم تولید مثل مرتبط است.

     3.فرمالید

     برخی از مواد نگه دارنده موجود در لوازم آرایشی به مرور زمان فرمالید آزاد میکنند که باعث پدیدار شدن سرطان خواهند شد.این محصول به عنوان نام تجاری دی ام دی ام هیدانتوین، ایمیدازولیدینیل اوره، کوارترنیوم 15 و متانامین روی برچسب محصولات آرایشی دیده میشود.

     4.مواد معطر

     این مواد همچنین به عنوان رایحه و عطر هم شناخته میشوند که در محصولات آرایشی و بهداشتی یافت میشوند.مواد معطر باعث افزایش آلرژی و آسم میشوند که با مشکلات عصبی رابطه مستقیمی دارند.

     5.مواد نفتی

     این مواد اغلب در بالم لب و مرطوب کننده های لب موجود هستند. این ماده به علت آلودگی به هیدروکربن های آروماتیک چند حلقه ای باعث بروز سرطان می شود.

     6.سیلوکسان

     هر آنچه با سیلوکسان و یا متیکون تمام می شود، سمی است.این ماده در محصولات بهداشتی و به عنوان صاف و نرم کننده ، رطوبت کننده مورد استفاده قرار می گیرد.این ماده به سیستم تولید مثل آسیب جدی وارد میکند.

      

     سعی کنید از مواد آرایشی در شرایط استثنا استفاده کنید زیرا این محصولات باعث پدید آمدن مشکلات زیر می شوند.

     بی نظمی هورمونی

     آسیب به سیستم عصبی

     انواع سرطان 

      

     من معتقدم که طبیعت همه نیازهای ما را تامین میکند که در آن عطریات و مواد زیبا کننده زیادی موجود است.پس سعی کنید بجای استفاده از محصولات آرایشی صنعتی به سمت مراکز محصولات طبیعی بروید و آسیب کمتری به پوستتان بزنید. چرا که خدمات ارائه شده در این مؤسسات، نه تنها برای شما ایمن تر و سالم تر خواهد بود، بلکه به حفظ محیط زیست و حیوانات نیز کمک می کند.من شخصا معتقدم راه زیباتر شدن هر چهره لبخند زدن است چه محصولی را می خواهید جایگزین این اتفاق زیبا کنید.ما در مجموعه ورگل در شناخت بهتر محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت به شما کمک خواهیم کرد. ما برآنیم تا بهترین فروشندگان محصولات آرایشی و بهداشتی رو در ورگل به شما معرفی کنیم .

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com

     برچسب ها :
     لوازم آرایشی ایرانی
     برندلوازم آرایشی
     آموزش
     آموزش آرایشگری
     محصولات آرایشی و بهداشتی
     صنعت زیبائی
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم