• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۲/۱۱/۲۴
     0 دیدگاه

     مراقبت بعداز کراتینه کردن مو


     مراقبت بعد از کراتینه کردن مو چیست وچگونه باید انجام شود اصلا مگر موها بعد از کراتینه شدن  نیاز به مراقبت خاصی نیاز دارند؟ در جواب این سوال باید بگوییم آری! موهای کراتینه شده نیازمند مراقبت های خاص هستند. پیش از آن که در مورد مراقبت های بعد از کراتینه مو برای شما توضیح دهیم ابتدا باید بگوییم کراتینه مو چیست؟ خیلی از خانم ها و آقایان برای رهایی از شر موهای وز و آسیب دیده، موهایشان را با مواد شیمیایی کراتینه می کنند. این کراتین، موها را سالم و صاف می کند. بعد از کراتینه کردن، شما موهای مرتب و زیبایی خواهید داشت. البته نگهداری از این موها اهمیت ویژه ای دارد. برای این که در مورد مراقب های پس از کراتینه مو بیشتر بدانید تا پایان همراه ما باشید

     کراتینه کردن مو ها یکی از روش های فوق العاده خوب برای کسانی است که می خواهند موهای صاف و براق داشته باشند. با استفاده از کراتین می توان موهای وز و مجعد را نرم و صاف و درخشان کرد. در صورتی که روی موهایتان عمل کراتین را انجام دهید، نتایج آن تا حدودشش ماه باقی خواهد ماند. بعد از گذشت شش ماه ریشه موها مانند اول بیرون می آید و لازم است ریشه گیری کنید.

     ورگل 

     ویترین تخصصی صنعت زیبائی

     www.vargol.com

     برای کراتینه کردن مو باید مواد کراتین را از برندهای معتبر تهیه کنید و از کیفیت آن ها اطمینان کافی داشته باشید. چون موادی که برای مو استفاده می شود از اهمیت بالایی برخوردار است. بعد از این که مواد کراتین خوب انتخاب کردید لازم است برای زدن آن به موهایتان به یک فرد کاربلد مراجعه کنید. برخی از افراد ترجیح می دهند این کار را خودشان در منزل انجام دهند و وقت خود را در سالن های زیبایی هدر ندهند. در صورتی که این کار اشتباه است و اگر فرد مهارت کافی نداشته باشد و مواد شیمیایی کراتین برای مدتی طولانی روی موها بماند، موها می سوزند و سلامت خود را از دست خواهند داد.

     اگر تصمیم گرفتین موهای خود را کراتین کنید مواد خوب تهیه کنید و اجرای آن را به یک فرد ماهر بسپارید. بعد از کراتینه کردن مو باید از موها به خوبی مراقبت کنید. اگر می خواهید در مورد مراقبت بعد از کراتینه کردن مو بیشتر بدانید 

      

     شاید فکر کنید لخت کردن موها یا همان کراتینه کردن مو ارزش این را ندارد که هزینه زیادی بابت آن بدهید! اگر اینطور فکر می کنید باید بگوییم که کاملا در اشتباه هستید. این هزینه ها زمان زدن هرگونه مواد شیمیایی به مو ارزشش را دارد. توصیه اکید ما این است که برای حفظ سلامت موها هنگام لخت کردن حتما از مواد مرغوب استفاده کنید. همچنین برای اجرای آن روی موها به یک فرد قابل اعتماد و کاربلد مراجعه کنید.

     مراقبت بعد از کراتینه کردن مو با شامپوی مناسب

     بعد از این که موهایتان را کراتینه کردید برای شست و شوی آن باید به دنبال یک شامپوی مناسب باشید و در انتخاب شامپو خیلی دقت کنید. بهتر است از آرایشگرتان در مورد نحوه شستنموهایپرسید.
     برای موهای کراتینه شده باید را در اولویت خود قرار دهید. شامپوهای حاوی سولفات سدیم، کراتین موهای شما را از بین خواهند برد و نتیجه کار شما را خراب می کنند. نکته دیگری که در رابطه با شستن موها وجود دارد این است که آب شور و آب کلر دار هم باعث از بین رفتن کراتین موهای شما می شوند.

     ورگل 

     ویترین تخصصی صنعت زیبائی

     www.vargol.com

     بعد از این که موهایتان را کراتینه کردید تا 72 ساعت آن ها را اصلا خیس نکنیدودر صورتی که موهای شما به هر نحوی خیس شده باید فورا آن ها را با سشوار خشک کنید و اجازه ندهید رطوبت کراتین موهایتان را خراب کند. بعد از گذشت 72 ساعت اجازه دارید حمام کنید. پس از بیرون آمدن از حمام می توان اجازه داد موها خودشان خشک شوند و باید با باد سشوار آن ها را خشک کرد.

     قبل از انجام کراتین روی موها شاید لازم بود بعد از حمام کلی وقت صرف کنید تا با کمک سشوار، موها صاف و لخت شوند اما بعد از کراتین این مشکل را ندارید و موها با یک باد سشوار یا یک شانه زدن ساده، صاف و زیبا خواهند شد.

     ورگل 

     ویترین تخصصی صنعت زیبائی

     www.vargol.com

      

      

      

      

     برچسب ها :
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم