• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۳/۳/۱۶
     0 دیدگاه

     مهمترین مراکز فروش لوازم آرایش و زیبایی را در شهر تهران بهتر بشناسیم


     مراکز فروش لوازم آرایشی و زیبایی در شهر تهران

      

     امروزه  بازار لوازم آرایشی  در بازار ایران و تهران رونق بیشتری نسبت به سال های پیش دارد یکی از مهم ترین نکات که کسبه  در زمان خرید عمده لوازم آرایشی و زیبایی باید به ان توجه داشته باشند خرید لوازم آرایشی با کیفیت مرغوب در مراکز معتبر است.از آنجا که محصولات آرایشی و زیبایی به طور مستقیم با سلامت خانم ها  و آقایان و کلیت جامعه در ارتباط است. از این روبرند ، کیفیت محصول و مکانی  را که  لوازم ارایشی از آن  تهیه میشود بسیار حائز اهمیت است. برای آشنائی بیشتر با مراکز عمده  فروش لوازم آرایش و زیبایی تهران  با ورگل همراه شوید . 

      

     توی این مقاله میخوام 4 تا از مراکز عمده فروشی بازار و محصولات آرایشی و بهداشتی رو به شما معرفی کنم.

      

     1.کوچه یا راسته مروی

     2. بازار منوچهری

     3.بازار بزرگ تهران

     4.بازار مرجان

      

     کوچه مروی (راسته مروی):

      

     کوچه مروی از محله هایی است که از قدیم و الایام محل فروش لوازم بهداشتی و آرایش و زیبایی بوده است.راسته مروی از مراکز بزرگ  عمده فروشی لوازم ارایشی در شهر تهران است  بهتراست بدانید که  کوچه مروی به فلافلی قدیمی و خوراکی های لوکسش نیز معروف است.شایان ذکر است کوچه مروی نسبت به بازار منوچهری تفاوت قیمتی چندانی  ندارد. راسته مروی شرقی _غربی است. یعنی از غرب به خیابان ناصر خسرو و مقابل شمس العماره شروع میشود و به خیابان پا منار نیزخاتمه پیدا میکند.

     برای رفتن به راسته مروی از طریق مترو می توانید مترو پانزده خرداد پیاده شوید و پس ازحدود ده دقیقه پیاده روی در خیابان پانزده خرداد به خیابان ناصر خسرو و سپس به محله ی کوچه مروی که در سمت راست شما قرار دارد برسید. همچنین می توانید در ایستگاه مترو امام خمینی نیز پیاده شده و پس از پانزده دقیقه پیاده روی در خیابان ناصر خسرو به کوچه مروی برسید.

      

     بازار بزرگ تهران:

      

     اگر قصد خرید لوازم آرایشی در یکی از مراکزتهران  به صورت عمده برای فروشگاه و سالن زیبائی خود را دارید بازار بزرگ تهران واقع در جنوب تهران در محله ی پانزده خرداد یکی از اصلی ترین مراکز فروش لوازم آرایشی و بهداشتی در تهران وایران به صورت عمده است که دسترسی به آن از طریق مترو پانزده خرداد بسیار آسان است.

     افرادی  که دارای فروشگاهای لوازم ارایشی و زیبایی در تهران و سطح کشور هستند کاملا واقفند که بین قیمت لوازم ارایشی  بازار بزرگ و بازارهای دیگرتفاوت وجود دارد چه بسا خرید از بازار بزرگ تهران بسیار برای فروشگاه و سالن زیبائی شما مقرون به صرفه تر باشد. یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی ایران وتهران ، بدون هیچ شک و تردیدی بازار بزرگ تهران است که از آن با نام بازار 15 خرداد نیزدر بین کسبه ومردم یاد می شود.

     از نظر محدوده مکانی بازار بزرگ تهران در بخش جنوبی تهران واقع شده است و از سمت جنوب به مولوی، از غرب به گلوبندک، از شمال به پامنار و از شرق به آب منگول و کوثر محدود می شود.

     همه وسایل نقلیه عمومی شما را به بازار بزرگ تهران  و عمده فروشان محصولات آرایشی و بهداشتی می رساند اما نکته بسیار مهم این است که با کدام یک از این وسایل سریع تر و راحت تر شما به بازار تهران می رسید .

      

     راه های دسترسی به بازار بزرگ تهران

      

     دسترسی به بازار بزرگ تهران و عمده فروشان لوازم وآرایشی بهداشتی با استفاده از خطوط مترو:

     برای این که راحت ترو با استفاده از متروخودتان را به بازار بزرگ تهران برسانید، می توانید خود را به خط شماره 1 مترو تهران یعنی خطی که از تجریش به کهریزک می رود رسانده و در این مسیر در ایستگاه 15 خرداد پیاده شوید و با کمی پیاده روی خود را به بازار 15 خرداد رسانید.

      

     دسترسی به بازار بزرگ تهران و عمده فروشان لوازم وآرایشی بهداشتی با استفاده از تاکسی:

     اگر استفاده از تاکسی را ترجیح می دهید، می توانید از صادقیه و یا آزادی سوار تاکسی های خطی شده و با استفاده از این تاکسی ها وبه راحتی خود را به بازار بزرگ تهران رسانید.

      

     دسترسی به بازار بزرگ وعمده فروشان لوازم آرایشی بهداشتی با استفاده از اتوبوس های بی آر تی:

     اگر دوست دارید تا با استفاده از خطوط بی آر تی به بازار رسیده و از آن بازدید کنید، می توانید خود را به خط تجریش-راه آهن رسانده و در ایستگاه منیریه یا امام خمینی از اتوبوس های بی آر تی پیاده شوید. سپس با کمی پیاده روی یا با استفاده از تاکسی و اتوبوس به سمت خیابان پانزده خرداد حرکت کنید.

      

     بازار منوچهری:

      

     قطعا یکی از اصلی ترین گزینه ها ی خرید محصولات آرایشی و بهداشتی خیابان منوچهری تهران می باشد.اسم لوازم آرایشی که می آید اکثر خانم های تهرانی و خریداران این محصولات بازار منوچهری را به شما معرفی می کنند .ا ز این بازار شما می توانید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی را با هر برندی  که مورد نیازتان هست تهیه کنید.این بازار از قدیم و الایام به بورس کیف و لوازم آرایشی در بین کسبه و مردم مشهور بوده و شما اینجا می توانید همه برند های لوازم آرایشی و بهداشتی را پیدا کنید.

      

     چگونه به بازار منوچهری برویم؟

      

     خیابان و بازار منوچهری میان خیابان های فردوسی و سعدی قرار گرفته است.

     مترو فردوسی:

        از مترو فردوسی تا خیابان  وبازار منوچهری با ماشین حدود 10 دقیقه طی مسیر و پیاده حدود یک ربع فاصله میباشد

      

     مترو دروازه دولت:

     ازمترو دروازه دولت با اتومبیل حدودا 5 دقیقه و پیاده حدودا 10 دقیقه فاصله تا راسته منوچهری می باشد

      

     مترو سعدی :

     حدفاصل مترو سعدی با بازار منوچهری با اتومبیل حدودا 15 دقیقه و پیاده تقریبا 15 تا20 دقیقه است.

      

     بازار  مرجان تهران:

      

     «بازار بزرگ مرجان» مرکز خریدی به وسعت سه طبقه است که 120  واحد تجاری در آن فعالیت دارد و تنها پاساژ تخصصی لوازم آرایشی و زیبایی برند های ایرانی و خارجی  درجه یک وخوب در بازار تهران است. در این مرکز شما می توانید کلیه لوازم اعم از محصولات آرایشی بهداشتی پوست و مو ناخن و انواع تجهیزات و دستگاههای به روز در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی را تهیه بفرمائید. یکی از محسنات این مجتمع را میتوان وجود پارکینگ اختصاصی این مجموعه نام برد که خیال شما را آسوده می کند.

      

     ما در مجموعه ورگل در شناخت  ومعرفی بهترین مکان های خرید و تهیه محصولات آرایشی و بهداشتی در شهر تهران به شما کمک خواهیم کرد.

      

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

      

     www.vargol.com

      

      

      

      

     برچسب ها :
     لوازم آرایشی ایرانی
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     برندلوازم آرایشی
     لوازم آرایش
     تهران
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم