• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۳/۲/۲
     0 دیدگاه

     چه رنگ موی برای فصل بهار بهتر است؟


     چه رنگ موی برای فصل بهار بهتر است؟ اگر در تمام زمستان موهای بلوند یا قهوه ای داشتید، آن را برای بهار با بهترین رنگ قرمز فصل تغییر دهید

     1.موی قهوه ای. 

     2.سبزه جدید برای بهار فوق العاده غنی و فوق العاده براق است. 

     3.موی قرمز. 

     4.موی خاکستری

     5. موی صورتی

     6.موی بلوند

     7.موی سیاه

     8.هایلایت های بلوند

     9.بلوند توت فرنگی

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com

     برای فصل بهار چه سبک موی انتخاب کنیم؟ رنگ موی بهاری رنگ های گرم را انتخاب کنید، پر از سبکی و درخشندگی. رنگ های آفتابی، طلایی، عسلی، کاراملی و شامپاینی اغلب عالی هستند و قهوه ای گرم و طلایی می مانند و هرگز خیلی تیره نیستند.

     رنگ مو برای بهار 2024 چیست؟ کانینگهام می گوید که بهار 2024 بهترین زمان برای رنسانس نقره ای است. روند نقره ای از زمان شیوع بیماری همه گیر افزایش یافته است و مردم قادر به رنگ کردن ریشه و موهای خود نیستند. در حالی که رنگ های برونند و قرمز در همه جا خودنمایی می کنند، نقره ای نیز روندی است که می بینید ظاهر می شود.» 

     فصل بهار می تواند بهترین زمان برای شروع دوباره با رنگ موی جدید باشد و رنگ های موی پرطرفدار بهار 2024 از هیجان انگیزترین رنگ های مو تاکنون هستند.

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     کاسوندرا کائدینگ، رنگ ساز مشهور لس آنجلسی که کورتنی کارداشیان و سوفی ترنر را مشتریان دائمی می داند، می گوید: «در بهار امسال یکسری رنگ های پرطرفدار وجود خواهد داشت. ما افراد مشهور را دیده ایم که کاملاً از منطقه امن خود خارج شده اند.» اما در بهار امسال می خواهد چرخش های بلندتری روی برخی از رنگ های مورد علاقه ما داشته باشیم. و در حالی که گزینه هایی برای کسانی که می خواهند به رنگ های بلوند روشن تر پایبند باشند، وجود دارد، اکثر کارشناسان موافقند که بهار 2024 همه چیز در مورد گرما و رنگ های عمیق است. تریسی کانینگهام، رنگ شناس مشهور، می گوید: «همه با هم فرق دارند،امابسیاری از مردم در حال حاضر می خواهند قرمز یا تیره شوند.

     در زیر رنگهائی که کارشناسان می گویند در بهار امسال ترند خواهند شد، همراه با بهترین نکات در مورد نحوه مراقبت از یک رنگ جدید آورده شده است. برای دیدن بهترین ایده های رنگ مو به ادامه مطلب بروید و از آن الهام بگیرید.

     کرم شانتی

     رنگ بلوند کم رنگ بسیار زیبا با رنگ های سفید روشن، کرم شانتیلی رنگی است که کانینگهام پیش بینی می کند برای کسانی که می خواهند با موهایشان روشن و روشن شوند، بسیار عالی خواهد بود. 

     قرمز تند

     چیزی بسیار جذاب در مورد موهای قرمز وجود دارد، به همین دلیل است که جیکوب شوارتز، رنگ ساز مشهور مو، که افرادی مانند مارگو رابی، بری لارسون، و سیدنی سوینی را به عنوان مشتریان معمولی می شمارد، می گوید که رنگ های پر جنب و جوش این رنگ موی محبوب همچنان بسیار زیاد خواهد بود. اما اگر به دنبال تغییر شدید از سایه طبیعی خود برای استفاده از این روند هستید، مهم است که توجه داشته باشید که این یک سایه کم نگهداری نیست و ممکن است نیاز به بازدید مکرر از سالن داشته باشد. شوارتز توصیه می کند که ریشه های خود را برای لمس کردن انجام دهید یا هر چهار تا شش هفته یک بار براق کننده ای پر جنب و جوش اضافه کنید. او می گوید: «قرمز خیلی سریع محو می شود و ریشه ها به سرعت نمایان می شوند. "پس این چیزی است که باید قبل از پرش به سمت قرمز در نظر بگیرید.کانینگهام می افزاید: «می توانید انتظار رشد مداوم رنگ های گرم و قرمز را داشته باشید». "تنها از مشتریان من در طول سال گذشته با تداوم این روند قرمز شده اند. 

     موی بلوند و سبزه محبوب (با نام مستعار بروند)

     هیبرید موی بلوند و سبزه محبوب (با نام مستعار بروند) در بهار امسال به روزرسانی گرم تری دریافت می کند - فقط به Zendaya نگاه کنید. کانینگهام می گوید که مشتریان بیشتری را می بیند که ترکیبی عالی از این دو سایه را می خواهند. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که رنگ های غنی تر و عمیق تری از بروند به دست بگیرد.برای شاداب نگه داشتن رنگ و ترمیم هرگونه آسیب به موهای رنگ شده، او می گوید از ماسک موی خوبی مانند ماسک مایع باندینگ اسیدی ردکن 5 دقیقه استفاده کنید. به موها آبرسانی عمیقی می دهد و در کمتر از پنج دقیقه به ترمیم آسیب کمک می کند.

      

     نقره ای پر جنب و جوش

     اگر می خواهید رنگ موهای طبیعی خود را بپذیرید و به رنگ خاکستری خود متمایل شوید، خوش شانس هستید. کانینگهام می گوید که بهار 2024 بهترین زمان برای رنسانس نقره ای است. روند نقره ای از زمان شیوع بیماری همه گیر افزایش یافته است و مردم قادر به رنگ کردن ریشه و موهای خود نیستند. در حالی که رنگ های برونند و قرمز در همه جا خودنمایی می کنند، نقره ای نیز روندی است که می بینید ظاهر می شود.» او می گوید. "مشتریان از سرویس های امشب نقره ای و خاکستری استفاده می کنند تا خاکستری های موجود خود را تغییر دهند، حالت دهند و خنثی کنند." او درمان شیشه ای براق اسیدی ردکن را توصیه می کند تا رنگ های خاکستری را در رنگ پایه شما تقویت کند و به آن ابعاد بیشتری بدهد.

     سبزه

      شوارتز و پری هر دو می گویند که سایه سبزه غنی که سال گذشته همه جا دیدید، در بهار امسال به سلطنت خود ادامه خواهد داد. چه به دنبال نوستالژی دهه 90 باشید که با شکلات لذیذ پنه لوپه کروز همراه باشد یا رنگ شربت شکلاتی بیبر، همه چیز در مورد این است که با این رنگ موی قهوه ای تیره و عمیق شوید. پری می گوید: همه دخترها این کار را انجام می دهند.

      

     ما درسایت ورگل به شناخت انواع رنگ مو به شما کمک خواهیم کرد.

      

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com

      

      

      

     برچسب ها :
     رنگ مو
     مراقبت ازمو
     کراتینه
     آموزش آرایشگری
     لوازم آرایشی ایرانی
     برندلوازم آرایشی
     شامپو
     موی صاف
     صنعت زیبائی
     محصولات آرایشی و بهداشتی
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم