• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۳/۳/۱۳
     0 دیدگاه

     کاربرد پنکیک در آرایش کردن چیست؟


      

     شاید این سوال در ذهنتان رخ دهد که کاربرد پنکیک در آرایش کردن چیست؟

      

     در این مقاله به نحوه استفاده از پنکیک ها می پردازیم.

     پنکیک یکی از محصولات آرایشی بحساب می آید که اکثر خانوم ها از آن استفاده می کنند.ساختار پنکیک پودر فشرده ای شده ای است که برای استفاده از آن باید از پد اسفنجی یا براش آرایشی استفاده کرد.همچنین بدلیل ساختار پودری شکلی که دارد مناسب استفاده روی کرم پودر می باشد و باعث تثبیت آرایش می شود.به همین دلیل پنکیک معمولا یار همیشگی کرم پودر است.گاهی از پنکیک به تنهایی و بدون استفاده از کرم پودر می توان استفاده کرد اما باید به نکاتی توجه فرمایید که در ادامه مطلب به ادامه آنها می پردازیم.

     وقتی صحبت از آرایش با پوشش کامل می شود، همیشه به پنکیک فکر می کنیم. پنکیک از فونداسیون هایی با پوشش 100 درصدی محسوب می شود. افرادی که جلوی دوربین کار می کنند از پنکیک برای نمایش بهتر شخصیت استفاده می کنند. کنترل پنکیک آنقدرها هم که فکر می کنید آسان نیست، اگر اشتباه انجام دهید، تمام تلاش شما فاجعه خواهد بود.

     پست امروز همه چیز در مورد پایه سنگین یعنی پنکیک است. جایی که ما بیشتر ترجیح می دهیم از پنکیک استفاده کنیم، بنابراین اجازه می دهیم همه شک های شما را برطرف کنیم و برای جزئیات بیشتر در مورد پنکیک جلو برویم. ما آرایش پنکیک را در مورد آرایش عروس، عکاسی، درام و غیره انتخاب می کنیم. این یک لایه بسیار ضخیم از پایه روی صورت شما ایجاد می کند، بنابراین تمام مشکلات پوستی شما مانند کک و مک، لک، لکه های تیره و غیره را پنهان می کند.

      

      

     اگر پوست صورتتان خشک است حتما قبل از استفاده از پنکیک از مرطوب کننده مناسب پوست صورتتان استفاده کنید.ساختار پودری این محصول باعث جذب رطوبت پوست می شود و پوست صورت شما را خشک تر نشان می دهد.هنگام استفاده از مرطوب کننده اجازه دهید کرم جذب پوست شود سپس کرم دور چشمتان را بزنید بعد پنکیک را روی کل صورتتان پخش کنید. زدن پنکیک به دلیل ساختار خشک و پودری که دارد بسیار مناسب پوست چرب می باشد.یکی از مشکلات افراد دارای پوست چرب و مختلط چربی بیش از حد پوست صورتشان می باشد که با استفاده از پنکیک زدن تا حدودی می توان این مشکل را کنترل کرد.

      

     چگونه از پنکیک صورت استفاده کنیم؟

     -پنکیک را روی صورت، گونه ها، بینی، پیشانی و حتی پلک های خود بمالید. ...
     -برای پوشش سبک تر، از حرکات سبک و سریع استفاده کنید تا لایه نازکی از پنکیک را بمالید.
     -هنگامی که در حال استفاده از کرم پودر خود هستید، مراقب باشید که محصول را زیاد یا خیلی کم استفاده نکنید.

      

      

     کاربردهای پنکیک

      

     یکدست کردن رنگ پوست: همانطور که اشاره شد از پنکیک می توان به تنهایی استفاده کرد و گاهی بعنوان فیکس کننده آرایشمان.برای کاور کردن کانسیلر می توان از سری بیرنگ آنها و برای یکدست کردن رنگ پوست از طیف های رنگی آن با توجه به رنگ پوست استفاده کرد.

      

     ماندگاری سایه چشم: برای سایه زدن ابتدا کانسیلر را پشت پلک ها یتان بزنید آنرا فید کنید بعد از آن یک پودر فیکس یا پنکیک به پشت چشم ها زده وشروع به سایه زدن کنید اینکار باعث جون دار تر نشان دادن رنگ سایه میشود و از پنهان شدن سایه در خطوط چشم جلوگیری می کند.

     تثبیت کننده آرایش پوست : کرم پودر و کانسیلر به تنهایی نمی توانند ساعت زیادی روی پوست دوام بیاورند برای جلوگیری از برق افتادن پوست و افزایش ماندگاری آرایش بهتر است از پنکیک استفاده کرد.برای انتخاب رنگ پنکیک باید به رنگ کرم پودرتان حتما توجه نمایید.

      

     ما در مجموعه ورگل در شناخت بهتر محصولات آرایشی به شما کمک خواهیم کرد.

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com.

     برچسب ها :
     پنکیک
     برندلوازم آرایشی
     لوازم آرایش
     کرم پودرها
     پوست
     پوست صورت
     میکاپ خوب
     میکاپ نوین
     میکاپ فشن
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم