• آموزش زیبائی
  • محصولات زیبایی
   • پزشک زیبایی
    • سالن زیبایی

     مقالات

     توسط m r در ۱۴۰۳/۴/۵
     0 دیدگاه

     سایه چشم مدادی


      

      

     یکی از مهم ترین قسمت های آرایش خانم ها، آرایش چشم است و سایه زدن به جذاب تر شدن چشم ها کمک می کند. پس برای راحت تر شدن این کار می توانید از انواع سایه چشم مدادی استفاده کنید. همانطور که میدانید سایه های مدادی در رنگ های متفاوت برای سبک های آرایشی گوناگون تولید می شوند. این سایه ها در انواع مختلف مات، براق، اکلیلی و … در دسترس هستند. در نتیجه تنوع بالای این محصولات باعث می شود تا هر فرد با سلیقه متفاوت بتوانند از انواع آنها استفاده کنند.

     مداد سایه چشم چه می کند؟ ابتدا مداد پوست شما را صاف می کند و خطوط ریز را پر می کند. دوم، سایه چشم شما را تقویت می کند و چهره شما را یکدست می کند. سوم، مانعی بین سبوم روی اپیدرم و سایه های چشم مورد علاقه تان ایجاد می کند.سایه چشم می تواند عمق و بعد را به چشمان فرد اضافه کند، رنگ چشم فرد را تکمیل کند، چشمان فرد را بزرگتر نشان دهد یا به سادگی توجه را به چشم ها جلب کند. سایه چشم در رنگ ها و بافت های مختلفی وجود دارد. معمولاً از پودر تهیه می شود اما می توان آن را به صورت مایع، مداد، خامه یا موس نیز یافت.

     کار مداد در آرایش چیست؟ مداد خط چشم یک محصول آرایشی است که برای خط چشم طراحی شده است. مدادهای خط چشم شبیه مداد رنگی هستند. شما می توانید انواع مختلفی از مدادهای خط چشم، از جمله مدادهای خط چشم جمع شونده یا مدادهای چوبی یا پلاستیکی است.

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     سایه های مدادی همانطور که از اسمشان پیدا است، شکل ظاهری شبیه مداد دارند و همانند مداد هم قابل تراشیدن هستند. سایه های چشم مدادی بافتی چرب و سبکی دارند که نه تنها چشم و پلک را اذیت نمی کند، بلکه جلوه ای زیبا به چشم ها می بخشد. به طوری که حتی افرادی که چشم هایی حساس دارند، هم بدون نگرانی می توانند، از آن استفاده نمایند. نوک مدادی و شکل قلمی بودن این مدل سایه ها باعث شده تا استفاده از سایه های مدادی نسبت به سایر سایه ها بسیار ساده تر باشد. به همین خاطر اگر در کشیدن سایه چشم مهارت کافی ندارید و به دنبال نوعی سایه برای آرایش های روزانه  هستید، از انواع سایه چشم مدادی به سادگی استفاده  نمایید.

     چگونه از سایه چشم به عنوان مداد چشم استفاده می کنید؟ یک چشم را ببندید تا سایه چشم را شروع کنید. سعی کنید برس را تا حد امکان به خط مژه نزدیک کنید تا یک کشیدن دقیق داشته باشید. نوک برس زاویه دار را به پلک خود فشار دهید تا سایه چشم را در جای خود بچسبانید.

     مداد چشم خوبه؟ خط چشم مایع در مقابل مداد  کدام بهترین است؟ ما خط چشم مدادی را برای آن دوست داریم اگر تازه وارد دنیای خط چشم هستید یا فقط می خواهید یک برنامه بدون سر و صدا داشته باشید، خط چشم مدادی برنده است. کار کردن بسیار ترسناک تر از کشیدن یک خط ضخیم و جوهری در امتداد پلک هایتان است. 

      

      

     ما در مجموعه ورگل به شناخت محصولات آرایشی بهداشتی به شما کمک خواهیم کرد.

     ورگل ویترین صنعت زیبائی

     www.vargol.com

     برچسب ها :
     سایه چشم
     صنعت زیبائی
     محصولات آرایشی و بهداشتی
     لوازم آرایش
     m r
     (نویسنده)
     m r

     مقاله های مرتبط

     0 دیدگاه

     ثبت دیدگاه
     نام نمایشی شما نشان داده خواهد شد
      دسته بندی ها
     • صنعت زیبائی
     مقالات محبوب
     برچسب ها
     ورگل ویترین صنعت زیبائی
     ورگل
     تزریق چربی
     جوان سازی
     پخش لوازم آرایشی بهداشتی
     تهران
     مراکز لوازم آرایشی تهران
     پنکیک
     برند های ایرانی
     آرایش چشم